Pędzewo zdobyte !

Dnia 31.05.2014 r. rozegraliśmy mecz 24 kolejki z drużyną Wisły Pędzewo . Rozpoczęliśmy w składzie : Rychcik - Szwedkowicz , Potęga , Krupski , Biliński - Parzniewski , Szram , Pyka , Kaczmarek - Kwiatkowski , Kamiński . Od początku nasza gra nie wyglądała najlepiej jednak pomimo kilku akcji gospodarzy to my dominowaliśmy w pierwszej połowie czego dowodem jest gol Kamińskiego po pięknym prostopadłym podaniu Kwiatkowskiego . Jednak kilka minut po wznowieniu gry Krupski fauluje zawodnika gospodarzy i mamy jedenastkę , którą pewnie zamienia na gola jeden z piłkarzy miejscowej ekipy. Schodzimy na przerwe ze spuszczonymi głowami .Już w przerwie wchodzi 2 nowych zawodników ( Chodkiewicz który zastąpił Parzniewskiego oraz Warczyński który wszedł za Kaczmarka ) .Zaczęła się druga połowa i podobnie jak w meczu z Włókniarzem rozpoczęła się dobra gra naszej drużyny czego przykładem jest kilka groznych sytuacji pod bramka gospodarzy ( m.in poprzeczka po strzale Pyki z 25 metrów ) . Gospodarze też mieli swoje sytuacje jednak pewnie zarówno w bramce jak i na przedpolu wszystko czyścił nasz bramkarz - Rychcik . Ostatnia szansa naszego zespołu 2 minuty przed koncem meczu .Po strzale z ostrego kąta Pyki bramkarz odbija piłkę wprost pod nogi Kamińskiego i nasz napastnik po raz 23 w tym sezonie umieszcza piłkę w siatce rywali. Po ciężkim meczu pokonujemy Wisłę Hacom Pędzewo 2:1.