Derby na Remis W dniu 6 marca 2014 r. Rozegralismy juz 3 mecz kontrolny tym razem z drużyna Toruńskiej Elany.Mecz od samego początku nie układał się po naszej myśli wyszliśmy nieco bardziej rezerwowym składem niż zwykle.Efektem naszych błedów na początku meczu była dwie bardzo szybko stracone bramki.Ale nasi zawodnicy jednak się nie poddawali po woli mecz przechodził pod naszą kontrolę czego efektem była bramka strzelona na 1:2.Do przerwy wynik się utrzymał. Po kilku minutowej przerwie i po kilku ciepłych słowach naszego trenera zaczęlismy walczyć o zdobycie drugiej bramki i nareszcie udało nam się wyrównać strzelcem został po raz drugi nasz młodszy zawodnik Kacper Kamiński po celnym podaniu naszego bramkarza.Trzecią bramkę dla naszego zespołu pięknym uderzeniem strzelił Marcel Szram warto też dodać że jest to również młodszy zawodnik pięknym i celnym uderzeniem z ok.20 m wpada gol na 3:2.Mecz cały czas kontrolujemy a tu niespodziewanie po błedzie jednego z naszych obrońców źle obliczył tor lotu piłki nasz bramkarz i piłka w siatce 3:3.Dziękujemy zawodnikom za zangażowanie