Derby Wygrane !

W niedziele 25 maja rozegraliśmy Derby Torunia z Włókniarzem , drużyna włókniarza od początku meczu postawiła nam trudne warunki lecz to jednak my dłużej utrzymywaliśmy się  przy piłce.Jednak to goście strzelili o wiele szybciej bramkę od nas po słabej grze schodzimy do szatni z wynikiem 0:1 dla Włókniarza.Po kilku ostrych , lecz motywujących słowach naszego trenera wychodzimy bardzo zmotywowani na 2 połowę meczu czego efektem jest szybko strzelona bramka po podaniu Kwiatkowskiego sam na sam wyszedł Kamiński i po krótkim słupku strzela bramkę wyrównującą.Drużyna Włókniarza lekko podłamana po stracie bramki wiec my to wykorzystujemy i atakujemy dalej czego efektem jest bardzo szybko strzelona bramka numer 2.W polu karnym zostaje sfaulowany Kaczmarek.Do jedenastki podchodzi Pyka który strzela bramkę na 2:1 dla nas.Z tym wynikiem dotrwaliśmy do końca spotkania po ciężkim boju wygrywamy Derby całkiem zasłużenie ! DERBY DLA POMORKA !  Wszyscy zawodnicy świetnie się spisali nawet ci którzy nie zagrali jesteśmy jedną drużyną i wygrywamy wszyscy nie tylko skład meczowy!