3 punkt na początek!

W dniu wczorajszym na własnym boisku pokonaliśmy drużynę Cyklon Kończewice 3:1(1:1). Mecz od początku był nieco chaotyczny z naszej strony czego wynikiem była szybko stracona bramka bo już w pierwszych sekundach meczu.My się bardziej zmotywowani od razu odpowiadamy bramkę na 1:1 dla nas strzela Kwiatkowski.Mecz do przerwy niestety bez ciekawszych momentów.W 2 połowie mecz układał się po naszej myśli po kilku niebezpiecznych akcjach strzelamy bramkę na 2:1. Kolejne akcje z naszej strony i kolejna bramka po dośrodkowaniu na krótki słupek przed bramkarza wbiega Kamiński i strzela głową na 3:1.Do końca mecz był pod naszą stałą kontrolą i bez większego zagrożenia.Dziękujemy kibicom za przybycie i doping ;)